Giriş

Rentola kullandığınız için teşekkür ederiz. Rentola, piyasadaki en akıllı konut portallarından biridir. Rentola, konut ve kiralık konut pazarlaması da dahil olmak üzere emlak piyasasına odaklanan RENTOLA ABROAD APS'ün bir parçasıdır. Rentola kullanıcısı veya Rentola abonesi olarak şartlar ve koşullarımızı kabul ediyorsunuz. İnternet sitesi, reklamlar, içerik ve abonelik hizmetleri RENTOLA ABROAD APS, Kongens Nytorv 17, 2, 1050 Kobenhavn K, Firma numarası: 43137891, KDV: DK43137891 olarak kullanımınıza sunulmuştur.

Uygulama

Rentola sitesinde bir ev arama gereci, ev ilanları veya bir abonelik oluşturabilirsiniz. İlgili kategoriler ve alanlar altında, aşağıdakileri yapmaktan kaçınmayı kabul edersiniz:

Yukarıdakilerin ihlalinin Rentola sitesindeki ilanınızın, arama gerecinizin ve profilinizin derhal kaldırılmasıyla sonuçlanacağını kabul edersiniz.

Cayma Hakkı

Rentola sitesinin hizmetlerini satın alarak, satın alınan ürünün kullanılmaması durumunda 14 günlük bir iptal hakkına sahip olursunuz. Kullanıcı oluştururken ve satın alırken satın alınan ürün hizmete alınır.

Aboneliği satın aldığınızda, 999 ₺ için her 28 günde bir yenilenen bir aboneliğe üye olduğunuzu bildiririz. Abonelik, cari dönemin sonuna kadar derhal bildirilerek sonlandırılabilir. Teknik bir hata olmadıkça ödenen tutarları iade etmeyeceğiz. Teknik bir hata varsa, buradaki belgeler abone tarafından sağlanmalıdır.

Rentola sitesinin Kötüye Kullanımı

Web sitemizde yüksek konut reklamı kalitesini sağlamak için herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya rahatsız edici içerik görürseniz bize e-posta yoluyla [email protected] yazmanızı öneririz. Depolanan içeriği kaldırmak ve sorunlara neden olduklarına veya eylemlerinin politikamızın ifadesi veya ruhuna aykırı olduğuna inanırsak kullanıcıları sitemizden dışlamak için teknik ve yasal önlemler alma hakkımızı saklı tutarız.

Bu önlemlerden bazılarını kullanmaya, depolanan içeriği kaldırmaya veya bir kullanıcıyı sitemizden çıkarmaya karar verebiliriz. Rentola, sitemizin, hizmetlerimizin izlenmesi veya yetkisiz veya yasa dışı içerik veya kullanıcıların web sitemizi veya hizmetlerimizi kullanmasıyla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Konut reklamınızın dağıtımı

Bazı özelliklerimiz, içeriğinizi ev arayanlar için diğer kaynaklar aracılığıyla gösterebilir. Gazeteler, bağlı olmayan web siteleri veya reklam ağımızın parçası olan diğer web siteleri ve sosyal ağlarımız ile Facebook gruplarının yanı sıra Facebook sayfaları ve Instagram dahil.

Hizmetlerimizi kullanarak, içeriğinizin bu platformların yanı sıra sosyal ağlar ve web sitelerinde görüntülenebileceğini kabul edersiniz.

İçerik hakları

İnternet sitemizi veya içeriğini, telif haklarını veya ticari markalarını kopyalamamayı, değiştirmemeyi veya dağıtmamayı kabul edersiniz. Rentola hizmetlerinde içerik oluşturarak, Rentola sitesine söz konusu içeriğin tamamını veya bir kısmını yayınlamak, değiştirmek ve kopyalamak için sınırsız, ücretsiz, geri alınamaz bir hak vermiş olursunuz. Veri, metin ve resimler dahildir. Rentola, bu hakkı reklamlarınızı hem kendi sayfalarımızda hem de yukarıda bahsedilen sosyal medya platformlarını içeren ağımızda pazarlama amaçlı olarak saklamak ve görüntülemek için kullanır.

Ayrıca Rentola sitesine, içeriğin aktarıldığı Rentola hizmetlerinin taranması durumları da dahil olmak üzere, hizmetlerimizde oluşturduğunuz içeriğin tamamını veya bir kısmını kopyalamasını veya üçüncü şahısların haksız kullanımını önleme ve kovuşturma hakkını vermeyi kabul edersiniz.

Bu şartlardaki hiçbir şey, Rentola sitesinin hizmetlerinde oluşturduğunuz veriler, metinler ve resimler dahil olmak üzere içeriği kullanma haklarınızı kısıtlamaz.

İhlal

Telif hakları, ticari markalar veya diğer maddi olmayan mülkiyet haklarının hak sahipleri, haklarını ihlal eden reklamı yapılan içeriği bildirebilir ve bu içeriğin kaldırılmasını talep edebilir. Rapor ederken, [email protected] 'a bir e-posta gönderilir, konu alanı "Telif hakkı ihlali bildirimi" olarak işaretlenir ve ihlalin ayrıntılı bir açıklamasını içerir.

Fiyatlar ve ödemeler

Hizmeti satın alma işleminizi tamamlamadan önce fiyat ve ödeme hakkında bilgilendirilirsiniz. Rentola aboneliğiniz ilk 7 günü için 35 ₺ tutarındadır. Daha sonra, 999 ₺ ücreti alınır ve abonelik her 28 günde bir ödenir.

Fiyatlarımız TRY cinsinden verilmiştir ve bunlar zaman zaman değişebilir. Ödemeleriniz iade edilemez ve ilk ödemenin reddedilmesi durumunda ödeme yapmaktan sorumlusunuz.

Banka Bilgisi
Reg. no: 2360
Hesap no: 0729357243
Hesap adı: Driftskonto
IBAN: DK2820000729357243
Swift: NDEADKKK

İlanlar

Rentola, kiralık evi olan herkes için portalımızda bir ilan oluşturma şansı sunar. Bir ilan oluşturulduğunda, veri tabanımıza kaydedilir ve burada potansiyel kiracılar için yayınlanmadan önce incelenir.

Arama Gereci oluştur

Tüm ev arayanlar burada ücretsiz bir arama gereci oluşturabilir .

Abonelik

Abonelik 28 dönemi kapsar ve her abonelik döneminin sonunda otomatik olarak yenilenir. 7 günlük bir deneme süreniz var ve aboneliğiniz, kayıt olduğunuz ve kullanıcı ile şifre bilgilerinizin bulunduğu e-postayı aldığınız andan itibaren geçerlidir.

Aboneliğinizi mevcut abonelik döneminin sonuna kadar profil sayfanız üzerinden istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Aboneliğiniz için ödeme, aboneliğinizi oluştururken belirttiğiniz hesaptan abonelik döneminin sonunda otomatik olarak tahsil edilir. Ödemeyi bildiren bir e-posta almazsınız.

Güvenlik

Rentola için kullandığınız e-posta adresinizin veya şifrenizin kötüye kullanıldığından şüpheleniyorsanız hemen [email protected] ile iletişime geçin.

Hesabınızın aboneliğini iptal edin

Rentola hesabınızı, önceden haber vermeksizin istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. [email protected] üzerinden müşteri hizmetlerine bir e-posta gönderebilir veya profil sayfanızdaki "abonelikten çık" düğmesini tıklayabilirsiniz.

İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Ancak teknik nedenlerden dolayı ilk 24 saat aboneliğinizi iptal edemezsiniz. Abonelik iptal edildiğinde, yeniden etkinleştirilene veya yeni bir tane oluşturulana kadar ek ücret alınmayacaktır.

İçerik oluşturma sorumluluğu

Rentola portalında oluşturduğunuz içeriğin Rentola sitesinin reklam kurallarına uygun olduğunu, herhangi bir yasayı ihlal etmediğini ve herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal etmediğini kabul etmiş sayılırsınız. Bu, içeriğin manuel olarak oluşturulup oluşturulmadığı veya diğer web sitelerinden içeriğin otomatik olarak indirilmesine izin veren hizmetler ("otomatik aktarım" özelliği gibi) kullanılırken geçerlidir.

Rentola bir internet sitesinden veya diğer dijital medyadan kopyalarken manuel veya otomatik olarak içerik oluşturmasını talep ederseniz, Rentola sitesinden içeriği otomatik olarak indirmesi talep edilmeden önce gerekli tüm üçüncü taraf izinlerini / lisanslarını almanız gerektiği vurgulanır.

Rentola, herhangi bir üçüncü şahıs için içeriği feshetmeyi, ihlal etmeyi ve içerikle ilgilenmeyi veya herhangi bir yasaya uymayı gerekli görürse haber vermeksizin portalından içerik kaldırma hakkına sahiptir. Rentola ayrıca, reklam kurallarımızı ihlal ettiği, Rentola sitesinin iyi niyetinin zararına veya portalın diğer kullanıcıları için uygun olmadığı düşünülen içeriği kaldırma hakkını saklı tutar.

Rentola portalında içerik oluşturmanın herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmediğini kanıtlama yükümlülüğüne sahipsiniz ve Rentola sitesinin talebini gerekli tüm izinlerin / lisansların alındığına dair belgelerle derhal sağlamanız gerekir.

Rentola, oluşturduğunuz içeriği üçüncü şahısların haklarını veya yasallığını ihlal etmediğinden emin olmak için incelememektedir. Rentola sitesinin uğradığı her türlü zarardan Rentola sitesini tazmin etmeyi ve her türlü masrafı geri ödemeyi kabul edersiniz. Rentola portalında oluşturulan içeriğin bir sonucu olarak, üçüncü şahısların haklarını veya başka bir şekilde yasayı ihlal ettiğini kanıtlayan danışmanlar için makul maliyetler de olmak üzere Rentola sitesinin maruz kalabileceği masraflar da bu kapsamdadır.

Kişisel bilgiler

Rentola tarafından sağlanan hizmetlere sahip web sitelerini kullanarak, Rentola tarafından (veri denetleyicisi) kişisel bilgilerinizi Avrupa Birliği'nde bulunan sunucularda toplandığını, aktarıldığını, saklandığını ve kullanıldığını kabul edersiniz. Hesabınızı oluşturduğunuz kişisel bilgilerin doğruluğundan ve şifre bilgilerinizi korumaktan siz sorumlusunuz. Şifreniz kötüye kullanıldıysa, [email protected] aracılığıyla hemen şifrenizi değiştirmeyi ve hesabınızı kilitlemeyi istemelisiniz.

Genel olarak

Rentola sitesinde belirtilen bu şartlar ve diğer ilgili şartlar, Rentola ile sizin aranızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve önceki tüm sözleşmelerin yerine geçer. Rentola tarafından sunulan belirli bir ürün veya hizmetle ilgili diğer şartlar ve koşullar, herhangi bir tutarsızlık durumunda, bu genel şartlara göre öncelikli olacaktır.

Bu anlaşma yerel yasalara tabidir. Anlaşmanın yerel mahkemelerde münhasır yargı yetkisine tabi olmadığını anlıyorsunuz. Rentola herhangi bir özel hüküm uygulamazsa, bu, daha sonraki bir tarihte bunu yapma hakkımızdan feragat ettiğimiz anlamına gelmez. Bir mahkeme bu koşullardan herhangi birinin geçersiz olduğuna karar verirse, kalan koşullar yine de geçerli olacaktır. Bu Sözleşmeyi, bildirime ilişkin aşağıdaki hükümlere uygun olarak tamamen kendi takdirimize bağlı olarak devredebiliriz.

Belirttiğiniz e-posta adresi üzerinden size mesaj göndereceğiz.

Şartlarda Değişiklikler

Rentola sürekli gelişiyor. Bu nedenle, önceden haber vermeksizin mevcut şartları ve fiyatları değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Bu şartlar en son Ağustos 2020'de güncellenmiştir.