Sıkça Sorulan Sorular

Sık sorulan sorularımıza yanıt almak için aşağıdaki rehberlere bir göz atın

Rentola'da nasıl hesap oluşturabilirim?

Rentola'da bir hesapla, ülkenin her yerindeki 6.274 üzerinde boş kiralık daireye ve tüm ev sahiplerinin iletişim bilgilerine erişebileceksiniz.

Bir Arama Gerecini nasıl oluştururum?

Bir SearchAgent düzenleyerek, tüm isteklerinizi karşılayan yeni bir ev bulma şansınızı artırırsınız. İstediğiniz kiralık ev için özelliklerinizi girerek, Rentola'da her ev ilanı oluşturulduğunda bir e-posta alacaksınız.

Filtreleme aracını nasıl kullanırım?

Filtreleme aracı, kiranıza, numaranıza odalarınıza, konumunuza ve konaklama türünüze göre görüntülenen evleri filtreleme fırsatına sahip olduğunuz için ev aramanızda size yardımcı olur.

Bir ilanı nasıl ihbar ederim?

Bir emlak ilanını bildirerek kendinize, diğer müşterilere ve bize yardımcı olursunuz. Örneğin, bir konut ilanının bildirimi, sahte bir konut ilanıyla ilgili şüphelere, açıklama / fiyatta açık hatalar içeren bir ilana, ev sahibinin iletişim bilgilerindeki hatalara vb. dayanabilir. Düzeltebilmemiz için müşterilerimizle işbirliğini tavsiye ve takdir ediyoruz. Böylece sayfadaki hataları anında düzelterek sizin için mümkün olan en iyi hizmeti sunarız.

Aboneliğimi nasıl iptal ederim?

Rentola aboneliğinizi iptal ederek, konut ilanlarımıza ve ev sahiplerinin iletişim bilgilerine erişim imkanlarından feragat edersiniz. Aboneliğinizi iptal etmek için oturum açmanız gerekir. Ardından "Profilim" e ve ardından aboneliğinizi iptal etmenize olanak tanıyan bir buton bulacağınız "Üyeliğim" e gidin. Lütfen onay içeren bir e-posta alacağınızı unutmayın - bu, iptalinizin kanıtıdır.

Hala cevaplanmamış sorularınız mı var?

Ardından info@rentola.com.tr e-posta adresinden müşteri desteğimizle iletişime geçin.
E-postalar hafta içi 10.00 - 16.00 saatleri arasında cevaplanmaktadır.