Hakkımızda

Rentola, bir sonraki konut maceranızı başarıyla sonuçlandırmanızı kolaylaştıran ve kullanıcı tarafından ödeme yapılan bir platformdur.

House

Milyonlarca küresel kullanıcımıza hem kiracılar hem de ev sahipleri için isteğe bağlı bir deneyim sunuyoruz. Vizyonumuz, ev sahipleri ve kiracıların bağlantı kurma sürecini basitleştirmeye yardımcı olmak, kiralama deneyiminin ilk aşamasını başlatmak ve yönlendirmektir.

Şu anda dünya çapında bir düzineden fazla ülkede bulunuyoruz ve her gün genişlemeye, öğrenmeye ve keşfetmeye devam ediyoruz.

Globe

2024'de dünya çapında 50 milyon kullanıcıya ulaşmayı hedefliyoruz. Biz, hem kiracıların hem de ev sahiplerinin mükemmel eşleşmeyi bulmalarına yardımcı olmaya kendini adamış, dünyanın çeşitli kıtalarında bulunan çok uluslu bir ekibiz. Deneyiminizi geliştirmek için sürekli çalışıyoruz ve akıllı arama motorumuz, hayallerinizdeki kiralık evi veya kiracıyı bulmanızı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Anlatmaya devam edebiliriz ancak bunu sizin deneyimlemenizin çok daha anlamlı olacağına inanıyoruz.

Company

Yardım etmek için buradayız, bu yüzden buradan kaydolun ve kiralama sektöründeki deneyiminizi bugün üst seviyeye taşıyın. Herhangi bir sorunuz varsa, müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacak ve iş günlerinde taleplerinizi 24 saat içinde yanıtlamaya çalışacaktır.