251 özel mülkler bulundu
Filtreleri gizle
1
8
Ara
Filter icon Aramayı filtrele
251 özel mülkler bulundu

Antalya konumundaki kiralıklar

Düzenle:
ad
ad
ad
ad
ad
ad
ad
ad
Benzer aramalar

Antalya Kiralık Evler

Türkiye’nin güney sahilinde yer alan Antalya, turistik açıdan popüler bir kenttir. Antalya kiralık ev arayışı, özellikle yaz dönemi büyük artış gösterir. 2.6 milyon nüfusu ile Antalya, Türkiye’nin beşinci büyük kentidir.

Antalya kiralık evler ile ilgili bu yazıda, aşağıdaki konularda bilgiler bulabilirsiniz:

 • Antalya kiralık evler
 • Antalya’da kiralık ev nasıl bulunur?
 • Antalya tarihi
 • Antalya’da yaşam
 • Antalya iş imkanları
 • Antalya boş kiralık evler
 • Antalya’da gezilecek yerler

Antalya kiralık evler

Antalya kiralık ev arayışı içindeyseniz, Rentola en güncel ilan içerikleri ve sayısız fırsatla yanınızda. Antalya kiralık evler için farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Şehir merkezinde kiralık daire ya da deniz kenarında bir villa. İhtiyaçlarınıza en uygun kiralık evi Antalya’da kolayca bulun.

Antalya’da kiralık ev nasıl bulunur?

Antalya’da kiralık ev arıyorsanız, öncelikle pek çok ilçe ve bölge arasından hangisinde yaşamak istediğinize karar vermelisiniz. Antalya’da daha kompakt bir kiralık daire mi arıyorsunuz, yoksa daha ferah bir müstakil ev mi?

Aradığınız kriterleri belirledikten sonra Rentola ana sayfada yer alan kutucuğa, aradığınız niteliklerden birini yazarak, Antalya’da kiralık konut arayışınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Antalya tarihi

Anadolu’da insana dair bilinen en eski fosil kalıntıları Antalya ili sınırlarında, Karain Mağarası’nda bulunmuştur. Tarihi boyunca çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan Antalya, Türkiye’de en çok antik kent bulunan ildir.

İklimi ve konumu başta olmak üzere sunduğu diğer pek çok avantaj ile Antalya, gözde yerleşim yerlerindendir. Siz de Antalya’ya taşınmaya karar verdiyseniz, Antalya kiralık ev arayışınızda Rentola’yı tercih edebilirsiniz. Pek çok güncel listeden sağladığı ilan çeşitliliği sayesinde hayallerinize, Rentola Antalya kiralık ev seçeneklerinden biri aracılığı ile kavuşabilirsiniz.

Antalya’da yaşam

Antalya’da Akdeniz iklimi görüldüğünden yıl boyu ılımandır. Bu özelliği sayesinde, Antalya’da yaşıyorsanız, açık havada geçirebileceğiniz gün sayısı bir hayli fazladır, denebilir. Antalya’da yaşamaya karar verdiyseniz, Antalya kiralık daire seçeneklerine göz atmak için Rentola arama aracını kullanabilirsiniz.

Antalya iş imkanları

Antalya’da yaşayan nüfusun başlıca gelir kaynağını turizm, ticaret ve tarım faaliyetleri oluşturur. Antalya, Türkiye turizminin başkenti kabul edilmektedir.

Turistik önemi sebebiyle, Antalya’nın batı bölümü yüksek oranda göç almıştır. Yaşamanın yanı sıra Antalya’da tatil dönemini geçirmek istiyor da olabilirsiniz. Bu durumda Antalya kiralık villa veya Antalya kiralık daire seçeneklerine göz atmak sizin için faydalı olabilir.

Gelişmişlik düzeyleri karşılaştırıldığında, Antalya’da sanayileşmenin diğer büyük şehirlere göre düşük kaldığı görülür. Bunun sebebi, bölgedeki başlıca geçim kaynağının turizm ve tarıma dayalı faaliyetler olmasıdır. Sanayileşmenin yüksek olmaması, şehirde hava kirliliği probleminin görece düşük olması gibi olumlu bir sonuç da doğurur.

Çalışmak için Antalya’ya taşınmayı düşünüyorsanız, değerlendirebileceğiniz pek çok alternatifle Rentola, Antalya kiralık daire ilanlarını bulabileceğiniz bir platformdur. Rentola ile dilerseniz, Antalya kiralık ev takip aracı oluşturabilir ve aradığınız kriterlere uygun ilanlar yayınlandığında bildirimler alabilirsiniz.

Antalya boş kiralık evler

Antalya’da boş kiralık ev arıyorsanız, Antalya’daki kiralık villa veya Antalya’nın tatil beldesi Kaş’ta kiralık villa alternatiflerini değerlendirmek isteyebilirsiniz. Özellikle son yıllarda, daha özel ve kişisel tatil tercihleri artış gösteriyor. Antalya’da kiralık villa, ailecek tatil yapmak isteyip kalabalıklar içinde olmak istemeyen kişiler için güzel bir alternatif olabilir.

Antalya’da gezilecek yerler

Gezilecek yerler söz konusu olduğunda Antalya, sayısız olanaklar sunar. Antalya’da kiralık ev arayışınızı sonlandırdınız ve artık yaşadığınız yeri gezmek için hazırsınız. O halde listemize göz atın ve Antalya’yı keşfetmeye başlayın.

 • Kaleiçi: Tarihi dokusu, marinası, sayısız dükkan ve restoranıyla Kaleiçi, bir tam gününüzü ayırmak isteyeceğiniz bir gezi alternatifi olacaktır.
 • Düden Şelaleleri: İki farklı kısımdan oluşur. Aşağı Düden Şelalesi, muhteşem bir manzara ile nehrin çağlayanlar halinde denize döküldüğü yeri ifade eder. Yukarı Düden Şelalesi ise yeşilin her tonunu barındıran bir yerleşimde, ziyaretçilerine şehrin stresinden uzak ve ferah birkaç saat geçirme fırsatı sunan kısmıdır.
 • Perge Antik Kenti: Bir zamanlar Roma Medeniyeti’nin en gelişmiş şehri olan Perge, amfitiyatrosu, Roma kapısı ve daha niceleriyle sizi Antalya’da karşılıyor. Hayallerinizdeki kiralık daireyi Antalya’da bulduktan sonra, her fırsatta bu güzel şehrin tadını çıkarabilir, kendinizi başka bir dünyada bulacağınız, bu günübirlik geziler ile ödüllendirebilirsiniz.
 • Antalya Müzesi: Müze, Yontma Taş Devri’nden Osmanlı Devri’ne kadar eserlerin sergilendiği on üç holden oluşur. Ayrıca çocuklar için özel bir bölüm de, çocukların tarihe ve müzelere karşı olan ilgisini arttırmaya yönelik hizmet vermektedir.
 • Kurşunlu Şelalesi: Piknik alanı da bulunan şelaleyi ziyarete gelebilir ve doğa ile iç içe bir gün geçirebilirsiniz. Sayısız piknik alanı ve doğal güzelliği ile Antalya’da ev kiralayıp oturmaya başladığınıza asla pişman olmayacaksınız. Tüm bu güzelliklerin yakınında yaşamak, hayat kalitenizi iyileştirmek açısından çok etkili olacak.
 • Konyaaltı Plajı: Antalya’da dillere destan güzelliğe sahip sayısız plaj var hiç şüphesiz. Ancak şehir merkezinde yer alan bu ünlü plajdan söz edelim. Burada yaşayanların sene boyu ziyaret edebildikleri bir yaşam alanı olan Konyaaltı Plajı, sizin için de deniz mevsimi denize girebileceğiniz, senenin diğer dönemlerinde ise güneş banyosu yapıp, kenarında spor yapabileceğiniz keyifli bir alternatif olacaktır.
 • Kaş: Antalya’nın pek çok beldesi turizm açısından önemli ve eşsizdir. Antalya Kaş kiralık villa alternatifleri, özellikle yaz ve bahar aylarında sıklıkla tercih edilir.


Antalya’da kiralık ev aramak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Rentola sayesinde en güncel Antalya kiralık ev ilanları parmaklarınızın ucunda.

{"slug":"antalya","title":"Antalya"}
antalya