42 özel mülkler bulundu
Filtreleri gizle
1
8
Ara
Filter icon Aramayı filtrele
42 özel mülkler bulundu

Ümraniye konumundaki kiralıklar

Düzenle:
ad
ad
ad
ad
ad
ad
ad
ad
Benzer aramalar

Ümraniye Kiralık Evler

Ümraniye, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan en kalabalık ilçesidir. Ayrıca nüfus bakımından İstanbul’un en kalabalık dördüncü ilçesi olan Ümraniye’de kiralık evlerle ilgili aradığınız tüm bilgilere Rentola sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Ümraniye kiralık evler rehberini okuyarak aşağıdaki konularda bilgiler edinebilirsiniz:

 • Ümraniye kiralık evler
 • Ümraniye’de nasıl kiralık ev bulunur?
 • Ümraniye’de yaşam
 • Ümraniye iş imkanları
 • Ümraniye boş kiralık evler
 • Ümraniye’de gezilecek yerler

Ümraniye kiralık evler

Ümraniye hızla kentleşen bir bölge olma özelliği taşır. Küçük ve büyük ölçekli çeşitli imalathanenin yer aldığı Ümraniye’de kiralık ev arıyorsanız, Rentola ile bir arama aracı oluşturarak seçenekleri daraltabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

İklimi ve konumu dolayısı ile Ümraniye’nin yakın geçmişe kadar yeşil ve orman bakımından zengin bir bölge olduğu bilinmektedir. Tarihte bölgedeki ilk yerleşim izlerinin Frigyalılara ait olduğu tahmin edilmektedir. Günümüzde Ümraniye’nin yer aldığı bölge zaman içinde Roma ve Bizans hakimiyetlerine girmiştir. Osmanlı Devleti Dönemi’nde Orhan Gazi tarafından fethedilen Ümraniye ve çevresi, 1987’ye kadar Üsküdar’a bağlı bir kasaba olarak kalmıştır.

Ümraniye’de kiralık daire aramak için Rentola arama aracından faydalanın. Böylece en kıymetli varlığınızdan yani zamanınızdan tasarruf edin. Arama kriterlerinize göre Rentola, Ümraniye kiralık daire alternatiflerinden uygun olanları size bildirir. Böylece tam zamanında ev sahipleri ile iletişime geçerek hayalinizdeki kiralık daireyi Ümraniye’de bulabilirsiniz.

Ümraniye’de nasıl kiralık ev bulunur?

Ümraniye’de yaşamaya karar verdiyseniz, en uygun Ümraniye kiralık dairelerini görmek için Rentola’yı kullanın. Ümraniye kiralık daireler ile ilgili en güncel ilanları ve fazlasını Rentola’da bulabilirsiniz.

Ümraniye’nin kelime anlamı kalkınmış, bayındır hale dönmüş yer demektir. Günden güne gelişen ve büyüyen Ümraniye’de kiralık evinizi bugünden bularak avantaj sağlayın.

Ümraniye’de yaşam

Ümraniye, spor salonları, sosyal tesisleri, parkları, kültürel aktiviteleri ve daha pek çoğu ile yaşamaktan keyif alacağınız bir ilçedir. Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde gösterime giren konferans, tiyatro ve pek çok etkinlik için takviminizi kontrol etmeyi unutmayın.

Ümraniye’de kiralık daire arayışınızı şekillendirirken, sosyal olanakları da göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz. Spor sizin için önemliyse, ilçede bulunan pek çok spor salonu ve yüzme havuzu konumları yakınında yer alan Ümraniye kiralık ev avantajlarını kaçırmayın.

Ümraniye, barındırdığı sayısız parkları ve bahçeleri ile size günlük hayatta nefes almak için olanak sağlar. Dilerseniz parkların yakınında bulunan, Ümraniye kiralık evleri listelemek için Rentola arama filtrelerini kullanabilirsiniz.

Çeşitli davet ve toplu yemek organizasyonlarınız için Ümraniye’de bulunan sosyal tesislerden birini kullanabilirsiniz. Ümraniye’de kiralık evinizi bulduktan sonra çevreyi keşfetmek için Ümraniye Belediyesi’nin internet sitesini kullanarak gerekli adres ve telefon bilgilerini edinebilirsiniz.

Ümraniye kiralık ev arayışınız devam ediyorsa, vakit kaybetmeden Rentola’yı deneyin. Sayısız ilan seçeneği ile hayalinizdeki kiralık evi Ümraniye’de bulmak için bugün harekete geçin.

Ümraniye iş imkanları

Geçmişte “Yalnız Selvi” olarak anılan Ümraniye’de organize sanayi bölgesinin kurulması ile birlikte sanayi alanında büyük gelişmeler yaşanmıştır. Çalışmak için Ümraniye’ye taşınmak istiyorsanız, Rentola’da yer alan Ümraniye kiralık ev ilanlarına göz atın. Hayalinizdeki kiralık evi Ümraniye’de bulmak için hemen bir arama aracı oluşturun ve en yeni ilanlardan haberdar olun.

Ümraniye boş kiralık evler

Ümraniye boş kiralık ev alternatifleri için Rentola’yı deneyin. Üstelik Rentola’da aradığınız kriterleri belirterek Ümraniye kiralık ev arama aracı oluşturabilir ve gün içinde sürekli siteyi kontrol etme zahmetinden kurtulabilirsiniz. Böylece zamanınız size kalır ve hiçbir fırsat için geç kalmazsınız.

Rentola sizi sayısız Ümraniye kiralık ev ilanı ile buluşturur. Kiralık evinizi Ümraniye’de ararken ihtiyacınız olan tüm bilgileri tek bir platformdan temin etme lüksünü denemek için hemen Rentola arama sayfasını ziyaret edin.

Ümraniye’de gezilecek yerler

Ümraniye’de kiralık dairenizi bulduktan sonra, ilçede düzenlenen tüm sosyal etkinlikleri takip etmeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz ilçenizde bulunan bahçe ve parkları ziyaret ederek, keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Ümraniye’de gezilecek yerlerden bazılarını aşağıda okuyabilirsiniz:

 • Trabzon Park: Ümraniye Tepeüstü’nde bulunan bu park ve mesire yerinde, İstanbul kalabalığından uzakta, ailenizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.
 • Ihlamurkuyu Ormanı: Trabzon Park’ın yakınında yer alan Ihlamurkuyu Ormanı’nda temiz havayı içinize çekerek doğa ile iç içe bir yürüyüş yapabilirsiniz.
 • Şile Yolu Ormanı: Doğası ile ünlü Ümraniye’de kiralık evinizi bulduktan sonra, rahat nefes alabileceğiniz pek çok orman ve mesire yeri sizi bekliyor. Dilerseniz Şile yolu Ormanı’nda spor yapabilir, çıkışta satılan organik meyve ve sebzelerden satın alarak sağlıklı yaşam adına önemli bir adım daha atabilirsiniz.
 • Dudullu Tepesi: Ümraniye’de manzara seyretmek istediğinizde gelmeyi düşünebileceğiniz yerlerden biri Dudullu Tepesi’dir. 
 • Ümraniye Meydan Alışveriş Merkezi: Sayısız mağaza ve markayı bir arada bulabileceğiniz Meydan Alışveriş Merkezi, Ümraniye kiralık eviniz için ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir adres olma özelliğini de taşır.

Ümraniye’de kiralık ev arayışınız devam ediyorsa, Rentola’nın sunduğu servislerden faydalanın. Arama kriterlerinizi tanımlayarak, ihtiyacınıza en uygun kiralık evi Ümraniye’de, Rentola aracılığıyla bulun.

{"slug":"umraniye","title":"Ümraniye"}
umraniye