G-44. Sokak 171, 34394 Şişli, Turkey
₺165.000 / month
2+1 luxury furnished apartment for rent in Metrocity Residence Please
Property type
apartment
Rooms
3
Size
176 m²
Price
₺165.000
Price per m²
₺938
The listing is located at G-44. Sokak 171, 34394 Şişli, Turkey
Loading map