Noxinn Deluxe Hotel, Sahil Sokak, 07490 Alanya, Turkey
₺25.000 / month
Alanya’nın Konaklı Mahallesi, Telatiye Mevkii’nde yer alan Simge Sitesi içinde, denize sıfır konumda ve deniz manzaralı bu eşyalı dairemiz kiralıktır. 110 m² genişliğindeki dairede 2 yatak odası, açık mutfaklı 1 salon, 1 banyo, 1 WC ve 2 balkon bulunmaktadır. Batı cepheli dairemiz, 6 katlı binanın 4. katında yer almakta olup gün batımını keyifle izleyebileceğiniz huzurlu bir atmosfere sahiptir. Sitede açık yüzme havuzu, açık otopark ve özel plaj imkanı bulunmaktadır. Çevresinde birçok otel ve plajın yer aldığı, yazlık olarak da değerlendirilebilecek bu daireye Nazar Emlak aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Alanya’nın Konaklı Mahallesi, Telatiye Mevkii’nde yer alan Simge Sitesi içinde, denize sıfır konumda ve deniz manzaralı bu eşyalı dairemiz kiralıktır. 110 m² genişliğindeki dairede 2 yatak odası, açık mutfaklı 1 salon, 1 banyo, 1 WC ve 2 balkon bulunmaktadır. Batı cepheli dairemiz, 6 katlı binanın 4. katında yer almakta olup gün batımını keyifle izleyebileceğiniz huzurlu bir atmosfere sahiptir.
Sitede açık yüzme havuzu, açık otopark ve özel plaj imkanı bulunmaktadır. Çevresinde birçok otel ve plajın yer aldığı, yazlık olarak da değerlendirilebilecek bu daireye Nazar Emlak aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
110 m²
Price
₺25.000
Price per m²
₺227
The listing is located at Noxinn Deluxe Hotel, Sahil Sokak, 07490 Alanya, Turkey
Loading map