917. Sokak, 07400 Alanya, Turkey
₺21.000 / month
-Alanya Merkez Saray Mahallesi’nde yer alan 120 m² büyüklüğündeki 2+1 daire kiralıktır. 2 yatak odası, 1 salon, ayrı mutfak, 1 banyo, 2 WC ve 1 balkondan oluşan daire güney, doğu ve kuzey cephelidir. 4 katlı binanın 1. katında bulunan daire geniş ve kullanışlı bir yaşam alanı sunmaktadır.Denize yaklaşık 900 metre mesafede bulunan daire merkezi konumuyla dikkat çekmektedir. Günlük yaşam ihtiyaçlarına kolay ulaşım sağlayan bu daireye Nazar Emlak aracılığıyla ulaşabilirsiniz.Bu ilan RE-OS Emlak MLS Programı tarafından otomatik entegre edilmiştir.-Alanya Merkez Saray Mahallesi’nde yer alan 120 m² büyüklüğündeki 2+1 daire kiralıktır. 2 yatak odası, 1 salon, ayrı mutfak, 1 banyo, 2 WC ve 1 balkondan oluşan daire güney, doğu ve kuzey cephelidir. 4 katlı binanın 1. katında bulunan daire geniş ve kullanışlı bir yaşam alanı sunmaktadır.-Denize yaklaşık 900 metre mesafede bulunan daire merkezi konumuyla dikkat çekmektedir. Günlük yaşam ihtiyaçlarına kolay ulaşım sağlayan bu daireye Nazar Emlak aracılığıyla ulaşabilirsiniz.-Bu ilan RE-OS Emlak MLS Programı tarafından otomatik entegre edilmiştir.
-Alanya Merkez Saray Mahallesi’nde yer alan 120 m² büyüklüğündeki 2+1 daire kiralıktır. 2 yatak odası, 1 salon, ayrı mutfak, 1 banyo, 2 WC ve 1 balkondan oluşan daire güney, doğu ve kuzey cephelidir. 4 katlı binanın 1. katında bulunan daire geniş ve kullanışlı bir yaşam alanı sunmaktadır.Denize yaklaşık 900 metre mesafede bulunan daire merkezi konumuyla dikkat çekmektedir. Günlük yaşam ihtiyaçlarına kolay ulaşım sağlayan bu daireye Nazar Emlak aracılığıyla ulaşabilirsiniz.Bu ilan RE-OS Emlak MLS Programı tarafından otomatik entegre edilmiştir.-Alanya Merkez Saray Mahallesi’nde yer alan 120 m² büyüklüğündeki 2+1 daire kiralıktır.
2 yatak odası, 1 salon, ayrı mutfak, 1 banyo, 2 WC ve 1 balkondan oluşan daire güney, doğu ve kuzey cephelidir. 4 katlı binanın 1. katında bulunan daire geniş ve kullanışlı bir yaşam alanı sunmaktadır.-Denize yaklaşık 900 metre mesafede bulunan daire merkezi konumuyla dikkat çekmektedir. Günlük yaşam ihtiyaçlarına kolay ulaşım sağlayan bu daireye Nazar Emlak aracılığıyla ulaşabilirsiniz.-Bu ilan RE-OS Emlak MLS Programı tarafından otomatik entegre edilmiştir.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
100 m²
Price
₺21.000
Rental period
Unlimited
Available from
08-05-0026
Balcony
Yes
Price per m²
₺210
The listing is located at 917. Sokak, 07400 Alanya, Turkey
Loading map