Çeşme Sokağı, 34840 Maltepe, Turkey
₺58.000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
80 m²
Price
₺58.000
Price per m²
₺725
The listing is located at Çeşme Sokağı, 34840 Maltepe, Turkey
Loading map