Perazade cafe, Sahne Sokağı, 34435 Beyoğlu, Turkey
₺111.000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
100 m²
Price
₺111.000
Price per m²
₺1110
The listing is located at Perazade cafe, Sahne Sokağı, 34435 Beyoğlu, Turkey
Loading map