Samanlı Bağlantı Yolu, 16050 Osmangazi, Turkey
₺12.900 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
145 m²
Price
₺12.900
Price per m²
₺89
The listing is located at Samanlı Bağlantı Yolu, 16050 Osmangazi, Turkey
Loading map