Kağıthane, Cendere Caddesi, 34403 Kâğıthane, Turkey
₺11.700 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
110 m²
Price
₺11.700
Price per m²
₺106
The listing is located at Kağıthane, Cendere Caddesi, 34403 Kâğıthane, Turkey
Loading map