Manhattan Tower 1, 2413. Sokak 3, 33120 Yenişehir, Turkey
₺50.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
230 m²
Price
₺50.000
Price per m²
₺217
The listing is located at Manhattan Tower 1, 2413. Sokak 3, 33120 Yenişehir, Turkey
Loading map