Pazar Yeri, 2120. Sokak, 35530 Bayraklı, Turkey
₺19.500 / month
Bayraklı Tepekule Mahallesi’nde bulunan 3+1 dairemiz kiralıktır.Brüt 120 m², Net 100 m²Geniş ve Kapalı Mutfak1 Banyo2 Tuvalet (1 Alaturka, 1 Alafranga)Doğu-Batı Çift Cephe ve Çift BalkonDoğalgazlı (Sıfır Kombi ve Petekler)Boya ve Badanası Yapılmış, Taşınmaya ve Kullanıma HazırGün Boyu Aydınlık ve FerahKonum Avantajı:Eğitim, Sağlık, Adli, İdari ve Diğer Resmi Kurumlara YakınAlışveriş ve Eğlence Merkezlerine YakınBayraklı İZBAN'a, Sevgi Yoluna ve Sahile YakınMerkezi Konumu İtibariyle Her Noktadan Ulaşım KolaylığıGüvenli, Konforlu, Aydınlık ve Ferah Dairemiz, Hemen Taşınmak İçin Uygundur.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
100 m²
Price
₺19.500
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
₺195
The listing is located at Pazar Yeri, 2120. Sokak, 35530 Bayraklı, Turkey
Loading map