Alanya, Antalya, Turkey
₺79.323 / month
Bize Ulaşın ALANYA – OBA MAHALLESİ 1+1 • 55 m² • Full Eşyalı • 2. Kat • Full Aktivite • Denize 2,5 km BestHome 46 Oba Privilege, 13.000 m² arsa üzerine kurulu olup, 10.000 m² yeşil alanı ile görkemli dağlarla çevrili bir bölgede yer almaktadır. Denize 2.800 metre mesafede bulunan sitede, sakinler için plaj ve şehir merkezine servis hizmeti sunulmaktadır. Site, 5 katlı 7 bloktan oluşmakta ve toplam 252 daire yer almaktadır. Her daireye özel otopark alanı bulunan yer altı otoparkı fiyata dahildir. Geniş yeşil alan; çocuklar ve yetişkinler için birçok sosyal ve dinlenme alanı içermektedir. Site Özellikleri: Açık yüzme havuzu (750 m²) Jakuzi Çocuk havuzu ve oyun alanı Açık hava sineması Dinlenme alanları ve yoga alanı Çalışma alanı ve kütüphane Bilardo ve masa tenisi Kapalı havuz Türk hamamı, sauna, buhar odası, tuz odası Spor salonu Çocuk oyun odası Kafe Kiralama Bedelleri: Günlük: 70 EURO + temizlik + elektrik & su Aylık: 1.500 EURO Uygulama Fark Bilişim - 2021
Bize Ulaşın ALANYA – OBA MAHALLESİ 1+1 • 55 m² • Full Eşyalı • 2. Kat • Full Aktivite • Denize 2,5 km BestHome 46 Oba Privilege, 13.000 m² arsa üzerine kurulu olup, 10.000 m² yeşil alanı ile görkemli dağlarla çevrili bir bölgede yer almaktadır. Denize 2.800 metre mesafede bulunan sitede, sakinler için plaj ve şehir merkezine servis hizmeti sunulmaktadır. Site, 5 katlı 7 bloktan oluşmakta ve toplam 252 daire yer almaktadır. Her daireye özel otopark alanı bulunan yer altı otoparkı fiyata dahildir.
Geniş yeşil alan; çocuklar ve yetişkinler için birçok sosyal ve dinlenme alanı içermektedir. Site Özellikleri: Açık yüzme havuzu (750 m²) Jakuzi Çocuk havuzu ve oyun alanı Açık hava sineması Dinlenme alanları ve yoga alanı Çalışma alanı ve kütüphane Bilardo ve masa tenisi Kapalı havuz Türk hamamı, sauna, buhar odası, tuz odası Spor salonu Çocuk oyun odası Kafe Kiralama Bedelleri: Günlük: 70 EURO + temizlik + elektrik & su Aylık: 1.500 EURO Uygulama Fark Bilişim - 2021
Property type
apartment
Rooms
1
Size
55 m²
Price
₺79.323
Price per m²
₺1442
The listing is located at Alanya, Antalya, Turkey
Loading map