Alanya, Antalya, Turkey
₺52.882 / month
Bize Ulaşın Uygulama Fark Bilişim - 2021
Bize Ulaşın Uygulama Fark Bilişim - 2021
Property type
apartment
Rooms
1
Size
70 m²
Price
₺52.882
Price per m²
₺755
The listing is located at Alanya, Antalya, Turkey
Loading map