1. Ertem Sokak, 16245 Osmangazi, Turkey
₺29.000 / month
Detaylar için arayınız...
Detaylar için arayınız...
Property type
apartment
Rooms
4
Size
92 m²
Price
₺29.000
Price per m²
₺315
The listing is located at 1. Ertem Sokak, 16245 Osmangazi, Turkey
Loading map