Listed today
unnamed road, 28200 Giresun, Turkey
₺25.000 / month
DORA GÜVENCESİYLE İNÖNÜ CADDESİ'NDE DENİZ MANZARALI KİRALIK DAİRE SİZİ BEKLİYOR! Giresun’un gözde bölgelerinden Seldeğirmeni Mahallesi'nde, deniz manzaralı daire sizleri bekliyor! GENEL ÖZELLİKLER: Balkonlu Geniş ve aydınlık salon Modern tasarımlı banyo Açık otopark LOKASYON AVANTAJLARI: Denize ve sahile yakın konum Market, okul ve toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesinde Şehir merkezine ve çevre yollarına kolay ulaşım Sessiz, huzurlu ve güvenli bir mahallede NEDEN DORA? DORA olarak size sadece bir daire değil, uzun vadeli değer kazancı sunan bir yaşam alanı sunuyoruz. Hizmet kalitesi, teslim sonrası desteğimiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile fark yaratıyoruz. DETAYLI BİLGİ ve RANDEVU: Bu fırsatı kaçırmadan yerinde görmek ve bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin. DORA – Güvenle Yatırım, Keyifle Yaşam! om Bu ilan 198 defa görüntülendi.
DORA GÜVENCESİYLE İNÖNÜ CADDESİ'NDE DENİZ MANZARALI KİRALIK DAİRE SİZİ BEKLİYOR! Giresun’un gözde bölgelerinden Seldeğirmeni Mahallesi'nde, deniz manzaralı daire sizleri bekliyor! GENEL ÖZELLİKLER: Balkonlu Geniş ve aydınlık salon Modern tasarımlı banyo Açık otopark LOKASYON AVANTAJLARI: Denize ve sahile yakın konum Market, okul ve toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesinde Şehir merkezine ve çevre yollarına kolay ulaşım Sessiz, huzurlu ve güvenli bir mahallede NEDEN DORA? DORA olarak size sadece bir daire değil, uzun vadeli değer kazancı sunan bir yaşam alanı sunuyoruz.
Hizmet kalitesi, teslim sonrası desteğimiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile fark yaratıyoruz. DETAYLI BİLGİ ve RANDEVU: Bu fırsatı kaçırmadan yerinde görmek ve bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin. DORA – Güvenle Yatırım, Keyifle Yaşam! om Bu ilan 198 defa görüntülendi.
Property type
apartment
Rooms
5
Size
150 m²
Price
₺25.000
Price per m²
₺167
The listing is located at unnamed road, 28200 Giresun, Turkey
Loading map