unnamed road, 24050 Erzincan, Turkey
₺18.000 / month
OSMANLI MAHALLESİN'DE BULUNAN GENİŞ VE FERAH 3+1 KİRALIK DAİRE ŞEHRİN GÜRÜLTÜSÜNDEN UZAK BİR YAŞAMIN KEYFİNİ SÜRMEK İSTİYORSANIZ BU DAİREMİZ TAM DA SİZE GÖRE ÖZELLİKLERİ AİLE YAŞAMINA UYGUN FERAH KULLANIM ALANI YÜKSEK KAT ŞEHİR MANZARALI EBEVEYN BANYOSU LOKASYON AVANTAJLARI ULAŞIM ARAÇLARINA, OKUL, MARKET, CAMİİ VE SOSYAL ALANLARA DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU DAİREMİZİ YERİNDE GÖRMEK İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. AYRINTILI BİLGİ İÇİN BİR TELEFON KADAR YAKINIZ DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ WWW.DORAEMLAK.COM Bu ilan 100 defa görüntülendi.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
120 m²
Price
₺18.000
Price per m²
₺150
The listing is located at unnamed road, 24050 Erzincan, Turkey
Loading map