Mashattan Doğu Girişi B5, 34485 Sarıyer, Turkey
₺120.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
170 m²
Price
₺120.000
Price per m²
₺706
The listing is located at Mashattan Doğu Girişi B5, 34485 Sarıyer, Turkey
Loading map