Ulubey Sokak, 34865 Kartal, Turkey
₺55.000 / month
AÇIKLAMA Kartal Cevizli Mahallesi Anafartalar Caddesi' nde İstanbul Anadolu Adalet Sarayı ve Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yakınında Ofis ve Büro Kullanımına Uygun Brüt: 117 m2 Net: 77 m2 Açık ve Kapalı Otoparklı Kesintisiz Ulaşım Sağlanabilen Merkezi Konumda Kiralık 2+1 Sıfır Daire
Property type
apartment
Rooms
3
Size
117 m²
Price
₺55.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Parking
Yes
Price per m²
₺470
The listing is located at Ulubey Sokak, 34865 Kartal, Turkey
Loading map