Ulucak Caddesi, 48960 Bodrum, Turkey
₺120.000 / month
AÇIKLAMA Bodrum’un en güzel koylarından Akyarlar Karaincir koyuna yürüme mesafesinde site içerisinde yer alan 2+1 dairemiz dönemsel kiralıktır. Daire özellikleri; * 2+1, eşyalı rezidans daire * Amerikan mutfak (ankastreli) * Ebeveyn banyolu * VRV merkezi klima sistemi * Odalarda split klima * Raylı sistem sineklikler * Ücretsiz Wi-Fi Site özellikleri; * Elit ve sakin site yaşamı * Kamera sistemli güvenlik * Açık yüzme havuzu * Güneşlenme alanı ve şezlonglar * Peyzajlı yeşil alanlar * Site ve havuz düzenli bakımlı * Her daireye ait özel açık otopark * Denize 80 m, düzayak 3 dakika yürüme mesafesi * Kum plaj, berrak ve dalgasız deniz * Rüzgâra kapalı koy * Halk plajı ve beachlere yürüme mesafesi Detaylı bilgi ve yerinde sunum için benimle iletişime geçebilirsiniz. Sevil SEVİNÇ GÜLKANAT Gayrimenkul Danışmanı Devamını Oku
AÇIKLAMA Bodrum’un en güzel koylarından Akyarlar Karaincir koyuna yürüme mesafesinde site içerisinde yer alan 2+1 dairemiz dönemsel kiralıktır. Daire özellikleri; * 2+1, eşyalı rezidans daire * Amerikan mutfak (ankastreli) * Ebeveyn banyolu * VRV merkezi klima sistemi * Odalarda split klima * Raylı sistem sineklikler * Ücretsiz Wi-Fi Site özellikleri; * Elit ve sakin site yaşamı * Kamera sistemli güvenlik * Açık yüzme havuzu * Güneşlenme alanı ve şezlonglar * Peyzajlı yeşil alanlar * Site ve havuz düzenli bakımlı * Her daireye ait özel açık otopark * Denize 80 m, düzayak 3 dakika yürüme mesafesi * Kum plaj, berrak ve dalgasız deniz * Rüzgâra kapalı koy * Halk plajı ve beachlere yürüme mesafesi Detaylı bilgi ve yerinde sunum için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Sevil SEVİNÇ GÜLKANAT Gayrimenkul Danışmanı Devamını Oku
Property type
apartment
Rooms
3
Size
99 m²
Price
₺120.000
Price per m²
₺1212
The listing is located at Ulucak Caddesi, 48960 Bodrum, Turkey
Loading map