Listed today
unnamed road, 03211 Afyonkarahisar, Turkey
₺17.000 / month
AÇIKLAMA Erkmen Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Caddesi’nin nezih ve değerli lokasyonunda yer alan bu KİRALIK lüks 1+1 dairemiz, modern yaşamın tüm ayrıcalıklarını sizlere sunuyor. Özenle dizayn edilmiş dairemizde bulunan tüm beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar sıfır olup, taşınmaya hazır durumdadır. Şık detaylarıyla estetik ve konforu bir araya getirirken, yerden ısıtmalı doğalgaz sistemi sayesinde dört mevsim rahat ve ekonomik bir yaşam sağlar. Şehrin önemli noktalarına yakınlığı ile öne çıkan dairemiz; hastaneler, AVM’ler ve Emniyet Müdürlüğü’ne olan yakın konumu sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştırır. ✨ KİRALIK lüks 1+1 daire ✨ Sıfır beyaz eşya ve elektronik donanım ✨ Yerden ısıtmalı doğalgaz konforu ✨ Merkezi ve prestijli konum Konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam arayanlar için ideal olan bu kiralık dairemiz hakkında detaylı bilgi ve yerinde görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Devamını Oku
AÇIKLAMA Erkmen Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Caddesi’nin nezih ve değerli lokasyonunda yer alan bu KİRALIK lüks 1+1 dairemiz, modern yaşamın tüm ayrıcalıklarını sizlere sunuyor. Özenle dizayn edilmiş dairemizde bulunan tüm beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar sıfır olup, taşınmaya hazır durumdadır. Şık detaylarıyla estetik ve konforu bir araya getirirken, yerden ısıtmalı doğalgaz sistemi sayesinde dört mevsim rahat ve ekonomik bir yaşam sağlar. Şehrin önemli noktalarına yakınlığı ile öne çıkan dairemiz; hastaneler, AVM’ler ve Emniyet Müdürlüğü’ne olan yakın konumu sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştırır.
✨ KİRALIK lüks 1+1 daire ✨ Sıfır beyaz eşya ve elektronik donanım ✨ Yerden ısıtmalı doğalgaz konforu ✨ Merkezi ve prestijli konum Konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam arayanlar için ideal olan bu kiralık dairemiz hakkında detaylı bilgi ve yerinde görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Devamını Oku
Property type
apartment
Rooms
2
Size
45 m²
Price
₺17.000
Price per m²
₺378
The listing is located at unnamed road, 03211 Afyonkarahisar, Turkey
Loading map