Listed 6 days ago
unnamed road, 48483 Bodrum, Turkey
₺200.000 / month
AÇIKLAMA Bodrum Gündoğan Kiralık Manzaralı Plajlı 3+1 Dubleks VİLLA ÖZELLİKLERİ Bahçe Kullanımı ve veranda 3+1 oda planına sahip 2 banyo 1 misafir wc Ortak Site Havuzu Siteye Özel İskele kullanımı Toplam 160 m² kullanım alanı Tam Eşyalı Modern ve kullanışlı iç mimari Gün boyu doğal ışık alan aydınlık daire Denize Yürüme mesafesi Siteye ait özel otopark imkânı Güvenli, düzenli ve bakımlı site yaşamı Restoranlar, kafeler ve marketlere yakın konum Sessiz, huzurlu ve elit bir yaşam alanı Aylık ödeme ve detaylı bilgi için iletişime geçin + 18 Devamını Oku
Property type
house
Rooms
4
Size
180 m²
Price
₺200.000
Price per m²
₺1111
The listing is located at unnamed road, 48483 Bodrum, Turkey
Loading map