Listed today
8795/4. Sokak, 34607 Çiğli, Turkey
₺37.500 / month
AÇIKLAMA Çiğli Balatçık mahallesinde , Anadolu Caddesi üzerinde, merkezi konumuyla hayatınızı kolaylaştıracak, her odası gün boyu ışık alan ferah , 3 cepheli, 3 balkonlu 3+1 dairemiz kiralıktır. Daire Özellikleri: • 6 katlı binanın 2. katı (Ara kat avantajı) • 3 cepheli,3 balkonlu , önü açık ve ferah • 120 m² Net / 135 m² Brüt kullanım alanı • Kapalı mutfak • Sıfır 3'lü Ankastre set • Demirdöküm kombi . Asansör . İki tuvalet • Açık otopark ve şifreli giriş sistemi Lokasyon Avantajları: • Anadolu Caddesi üzerinde, ulaşım aksının tam kalbinde • Efesus Outlet: 700 metre • Çiğli Hava Lojmanları: 1 km • İzban Egekent İstasyonu: 1.5 km • Katip Çelebi Üniversitesi: 2.5 km • Çiğli Devlet Hastanesi: 3 km Merkezi konumda, bakımlı ve oturuma hazır bir ev arayanlar için idealdir. Detaylar için lütfen arayınız . Devamını Oku
AÇIKLAMA Çiğli Balatçık mahallesinde , Anadolu Caddesi üzerinde, merkezi konumuyla hayatınızı kolaylaştıracak, her odası gün boyu ışık alan ferah , 3 cepheli, 3 balkonlu 3+1 dairemiz kiralıktır. Daire Özellikleri: • 6 katlı binanın 2. katı (Ara kat avantajı) • 3 cepheli,3 balkonlu , önü açık ve ferah • 120 m² Net / 135 m² Brüt kullanım alanı • Kapalı mutfak • Sıfır 3'lü Ankastre set • Demirdöküm kombi . Asansör .
İki tuvalet • Açık otopark ve şifreli giriş sistemi Lokasyon Avantajları: • Anadolu Caddesi üzerinde, ulaşım aksının tam kalbinde • Efesus Outlet: 700 metre • Çiğli Hava Lojmanları: 1 km • İzban Egekent İstasyonu: 1.5 km • Katip Çelebi Üniversitesi: 2.5 km • Çiğli Devlet Hastanesi: 3 km Merkezi konumda, bakımlı ve oturuma hazır bir ev arayanlar için idealdir. Detaylar için lütfen arayınız . Devamını Oku
Property type
apartment
Rooms
1
Size
135 m²
Price
₺37.500
Price per m²
₺278
The listing is located at 8795/4. Sokak, 34607 Çiğli, Turkey
Loading map