34365 Şişli, Turkey
₺315.000 / month
İstanbul’un en seçkin lokasyonlarından Nişantaşı’nda, doğayla iç içe, lüks ve konforu bir arada sunan Dap Yapı Nişantaşı Koru Projesi içerisinde, muhteşem kiralık lüks daire. Ayrıcalıklı mimarisi ve üst düzey donanımıyla öne çıkan Dap Yapı Nişantaşı Koru projesinde 2. el kiralama ve satış süreçlerinde tek yetkili ofis olarak sunduğumuz kiralık dairemiz sizleri bekliyor. Versatie Gayrimenkul olarak lüks gayrimenkul sektöründeki 23 yıllık deneyimimizle haftanın yedi günü hizmetinizdeyiz. Kiralık: ₺ 📍355 m2 📍3+1 oda 📍3 banyo EİDS Yetki Belge No: ☎️
İstanbul’un en seçkin lokasyonlarından Nişantaşı’nda, doğayla iç içe, lüks ve konforu bir arada sunan Dap Yapı Nişantaşı Koru Projesi içerisinde, muhteşem kiralık lüks daire. Ayrıcalıklı mimarisi ve üst düzey donanımıyla öne çıkan Dap Yapı Nişantaşı Koru projesinde 2. el kiralama ve satış süreçlerinde tek yetkili ofis olarak sunduğumuz kiralık dairemiz sizleri bekliyor.
Versatie Gayrimenkul olarak lüks gayrimenkul sektöründeki 23 yıllık deneyimimizle haftanın yedi günü hizmetinizdeyiz. Kiralık: ₺ 📍355 m2 📍3+1 oda 📍3 banyo EİDS Yetki Belge No: ☎️
Property type
apartment
Rooms
4
Size
355 m²
Price
₺315.000
Price per m²
₺887
The listing is located at 34365 Şişli, Turkey
Loading map