Kemer, 131 Sokak, 07229 Kemer, Turkey
₺100.000 / month
143 m² kullanım alanına sahip villa kiralıktır. Toplam 370 m² arsa alanına sahip villamız, özel havuz, jakuzili yüzme havuzu, ateş çukuru, otopark, muhteşem dağ manzarası, gazebo, tüm odalarda yerden ısıtma, klima, otomatik panjur gibi ayrıcalıklı olanaklara sahiptir. Kemer'de kiralık villanın zemin katında: geniş oturma odası, mutfak, tuvalet, 1 yatak odası ve geniş teras bulunmaktadır. Kemer'de kiralık villanın ikinci katında: 3 yatak odası, 2 banyo, ebeveyn yatak odasında ayrı banyo, 2 balkon vardır. Kemer merkezde uzun dönem kiralık villa denize 1500 m, havaalanına 60 km, alışveriş merkezine 200 m uzaklıkta yer almaktadır. Türkiye'nin en popüler tatil yerlerinden biri olan Antalya'ya bağlı Kemer, muhteşem denizi, doğal güzellikleri, çam ormanları, tabiat parkları, koyları ve plajları, lüks tatil köyleri, otel ve resortları, restoranları, gece kulüpleri, alışveriş olanakları ve kalitesiyle hizmetinizdedir. Kemer de yerleşim alanları, tatilcilere unutulmaz bir tatil imkanı sunmaktadır Kemer merkezde müstakil villa hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın...
143 m² kullanım alanına sahip villa kiralıktır. Toplam 370 m² arsa alanına sahip villamız, özel havuz, jakuzili yüzme havuzu, ateş çukuru, otopark, muhteşem dağ manzarası, gazebo, tüm odalarda yerden ısıtma, klima, otomatik panjur gibi ayrıcalıklı olanaklara sahiptir. Kemer'de kiralık villanın zemin katında: geniş oturma odası, mutfak, tuvalet, 1 yatak odası ve geniş teras bulunmaktadır. Kemer'de kiralık villanın ikinci katında: 3 yatak odası, 2 banyo, ebeveyn yatak odasında ayrı banyo, 2 balkon vardır. Kemer merkezde uzun dönem kiralık villa denize 1500 m, havaalanına 60 km, alışveriş merkezine 200 m uzaklıkta yer almaktadır.
Türkiye'nin en popüler tatil yerlerinden biri olan Antalya'ya bağlı Kemer, muhteşem denizi, doğal güzellikleri, çam ormanları, tabiat parkları, koyları ve plajları, lüks tatil köyleri, otel ve resortları, restoranları, gece kulüpleri, alışveriş olanakları ve kalitesiyle hizmetinizdedir. Kemer de yerleşim alanları, tatilcilere unutulmaz bir tatil imkanı sunmaktadır Kemer merkezde müstakil villa hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın...
Property type
house
Rooms
4
Size
143 m²
Price
₺100.000
Price per m²
₺699
The listing is located at Kemer, 131 Sokak, 07229 Kemer, Turkey
Loading map