9195/3. Sokak, 35150 Karabağlar, Turkey
₺26.000 / month
++ ANAHTAR EMLAK++ !! 1991' den Beri Mutluluk Anahtarınız Bizden !! GENÇ BİNADA, FARUK AKAR KARASU CADDESİN E YAKIN, İKÇÜ ATATÜRK ARAŞTIRMA HASTANESİNE YÜRÜME MESAFESİNDE , ASANSÖRLÜ, EŞYALI 2+1 KİRALIK DAİRE. !!!PORTFÖYÜMÜZ HAKKINDA DAHA AYRINTILI BİLGİ VE RANDEVU TALEBİ İÇİN !! ! GAYRİMENKUL DANIŞMANIMIZ !!! CEMAL BAKİ 68 OFİSİMİZİN TÜM PORTFÖYÜNE anahtaremlak . net ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.
++ ANAHTAR EMLAK++ !! 1991' den Beri Mutluluk Anahtarınız Bizden !! GENÇ BİNADA, FARUK AKAR KARASU CADDESİN E YAKIN, İKÇÜ ATATÜRK ARAŞTIRMA HASTANESİNE YÜRÜME MESAFESİNDE , ASANSÖRLÜ, EŞYALI 2+1 KİRALIK DAİRE.
!!!PORTFÖYÜMÜZ HAKKINDA DAHA AYRINTILI BİLGİ VE RANDEVU TALEBİ İÇİN !! ! GAYRİMENKUL DANIŞMANIMIZ !!! CEMAL BAKİ 68 OFİSİMİZİN TÜM PORTFÖYÜNE anahtaremlak . net ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
75 m²
Price
₺26.000
Price per m²
₺347
The listing is located at 9195/3. Sokak, 35150 Karabağlar, Turkey
Loading map