Listed 3 days ago
unnamed road, 09400 Kuşadası, Turkey
₺25.000 / month
İkiçeşmelik mah. de Kotanlife Rosso havuzlu sitede, 1+1 dairemizde buzdolabı,çamaşır makinası elbise dolabı, Elektrikli termosifon,ankastre mutfak ,fırın,davlumbaz,ocak mevcuttur, asansör ,açık otopark mevcuttur. NOT: KEFİL ŞARTI ARANMAKTADIR GÖRMEK İİÇİN LÜTFEN RANDEVU ALINIZ. SÜLEYMAN KÜMBETLİ Epa İzmir Hatay Cadde Temsilciliği, Ticaret Bakanlığı tarafından gayrimenkul alım-satım ve kiralamalarında yetkilendirilmiş bir işletme olup, Süleyman Kümbetli Emlak Danışmanlığı taşınmaz ticareti yetki belgesi no: ’dir.İzeko 5272 nolu üyesidir. Bu ilan Emlak Asistanım CRM Programı tarafından otomatik entegre edilmiştir.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
55 m²
Price
₺25.000
Price per m²
₺455
The listing is located at unnamed road, 09400 Kuşadası, Turkey
Loading map