4262. Sokak, Serik, Turkey
₺23.000 / month
Re Golf Gayri̇menkul A.ş. Akçaalan Mahallesi Serik Antalya konumunda, Re Golf Gayri̇menkul A.ş. 110 m² 2+1 0 (Yeni) Kiralık Daire 23000 TL Emlakjet - #
Re Golf Gayri̇menkul A.ş. Akçaalan Mahallesi Serik Antalya konumunda, Re Golf Gayri̇menkul A.ş.
110 m² 2+1 0 (Yeni) Kiralık Daire 23000 TL Emlakjet - #
Property type
apartment
Rooms
2
Size
85 m²
Price
₺23.000
Price per m²
₺271
The listing is located at 4262. Sokak, Serik, Turkey
Loading map