Albay Sokağı, 34887 Sancaktepe, Turkey
₺21.000 / month
DİALOG SEMBOL GAYRİMENKUL’DENSANCAKTEPE ABDURRAHMANGAZİ MAHALLESİNDE KİRALIK 2+1 DAİREKonum: Sancaktepe Abdurrahmangazi Mah., Süleyman Şah Caddesi, Elif SokakHuzurlu ve sakin bir aile apartmanında yer alan dairemiz, merkezi konumuyla dikkat çekmektedir.DAİRE ÖZELLİKLERİ:•2 Oda 1 Salon•Amerikan Mutfak•Kombi – Doğalgaz•Asansörlü•Balkonlu•Sessiz ve güvenli sokak içerisindeLOKASYON AVANTAJLARI:•M5 Sancaktepe Metroya yürüme mesafesinde•Belediye binası, ilkokul ve liselere yakın•Panasonic, BİM, Hakmar gibi firmaların genel merkezlerine yakın•Otobüs durakları, otobüs peronları ve semt pazarına birkaç adım mesafede•Hastaneye yakın konumdaKamu ve kurumsal firmada çalışan bekâr veya çekirdek aileleriçin uygundur.Detaylı bilgi ve sunum için:Gayrimenkul Yatırım ve Satış UzmanıErcan Evsen – ☕ Daha yakından görmek isteyen değerli müşterilerimizi ofisimize, çay ve kahve eşliğinde ağırlamaktan mutluluk duyarız.DİALOG SEMBOL GAYRİMENKUL – Yaşamınıza Değer Katar.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
75 m²
Price
₺21.000
Price per m²
₺280
The listing is located at Albay Sokağı, 34887 Sancaktepe, Turkey
Loading map