42 Maslak, Ahi Evran Caddesi 6, 34475 Sarıyer, Turkey
₺150.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
114 m²
Price
₺150.000
Price per m²
₺1316
The listing is located at 42 Maslak, Ahi Evran Caddesi 6, 34475 Sarıyer, Turkey
Loading map