Turkey
₺46.000 / month
Kiralık Daire SİSTEM'DEN GÜRSELPAŞA DA 4+1 A.SİSTEMLİ Ç.B G.O SİTE İÇERİSİNDE ilanının detaylarına ve fiyat bilgisine sayfadan ulaşabilirsiniz.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
150 m²
Price
₺46.000
Price per m²
₺307
The listing is located at Turkey
Loading map