TED Mersin Koleji, Okul Caddesi 91/A, Erdemli, Turkey
₺27.000 / month
KİRALIK 3+1 EŞYALI DAİRE Mersin Erdemli Çeşmeli Mahallesi Bina kat 15 Bina yaşı 16-20 Çift asansör Otopark Yüzme havuzu Güvenlik Görevli Jeneratör Güneş enerjisi Daire özellikleri; m² net Kat 13 Amerikan mutfak 2 banyo + WC 2 balkon Güney, batı, doğu cephe Panoramik deniz manzarası Yıllık peşin ödeme Serkan Aslan r Mezitli Ofis: Akdeniz Mahallesi Fatih Caddesi Aral 1 Apartmanı No: 17/B Mezitli MERSİN Erdemli Ofis: Alata Mahallesi Erdem 1 Sokak No: 8A Erdemli MERSİN Tarsus İrtibat Ofisi: Şehit Mustafa Mahallesi 3511 Sokak No: 3/A Tarsus MERSİN
Property type
apartment
Rooms
3
Size
185 m²
Price
₺27.000
Price per m²
₺146
The listing is located at TED Mersin Koleji, Okul Caddesi 91/A, Erdemli, Turkey
Loading map