Adana-Erdemli Otoyolu, 33340 Mezitli, Turkey
₺19.000 / month
KİRALIK 3+1 GENİŞ DAİRE – DAVULTEPE / MEZİTLİ Mersin Mezitli Davultepe’de, merkezi konumda yer alan geniş ve kullanışlı kiralık daire. Lokasyon Özellikleri: GMK Bulvarı’na 100 metre, denize yaklaşık 200 metre mesafede Pazar yeri, okullar, parklar, marketler ve ulaşım noktalarına yürüme mesafesinde Site Özellikleri: 6000 m² arsa içerisinde 3 bloktan oluşan site Açık otopark Yüzme havuzu ve çocuk havuzu Çocuk oyun alanları Kamelya ve geniş yeşil alanlar Asansör 10 katlı bina Bina yaşı: 25 Daire Özellikleri: 3+1 geniş kullanım planı 150 m² net alan Bağımsız mutfak Güney cephe 3 balkon 1 banyo 1 alaturka WC Geniş iç hacmi, merkezi konumu ve site imkanları ile aile yaşamına uygun bir dairedir. Detaylı bilgi ve yerinde görmek için iletişime geçebilirsiniz. İletişim Hasan Aslan Mezitli Ofis: Akdeniz Mah. Fatih Cad. Aral 1 Apt. No:17/B Mezitli / MERSİN Erdemli Ofis: Alata Mah. Erdem 1 Sok. No:8A Erdemli / MERSİN Tarsus İrtibat Ofisi: Şehit Mustafa Mah. 3511 Sok. No:3/A Tarsus / MERSİN
KİRALIK 3+1 GENİŞ DAİRE – DAVULTEPE / MEZİTLİ Mersin Mezitli Davultepe’de, merkezi konumda yer alan geniş ve kullanışlı kiralık daire. Lokasyon Özellikleri: GMK Bulvarı’na 100 metre, denize yaklaşık 200 metre mesafede Pazar yeri, okullar, parklar, marketler ve ulaşım noktalarına yürüme mesafesinde Site Özellikleri: 6000 m² arsa içerisinde 3 bloktan oluşan site Açık otopark Yüzme havuzu ve çocuk havuzu Çocuk oyun alanları Kamelya ve geniş yeşil alanlar Asansör 10 katlı bina Bina yaşı: 25 Daire Özellikleri: 3+1 geniş kullanım planı 150 m² net alan Bağımsız mutfak Güney cephe 3 balkon 1 banyo 1 alaturka WC Geniş iç hacmi, merkezi konumu ve site imkanları ile aile yaşamına uygun bir dairedir.
Detaylı bilgi ve yerinde görmek için iletişime geçebilirsiniz. İletişim Hasan Aslan Mezitli Ofis: Akdeniz Mah. Fatih Cad. Aral 1 Apt. No:17/B Mezitli / MERSİN Erdemli Ofis: Alata Mah. Erdem 1 Sok. No:8A Erdemli / MERSİN Tarsus İrtibat Ofisi: Şehit Mustafa Mah. 3511 Sok. No:3/A Tarsus / MERSİN
Property type
apartment
Rooms
3
Size
170 m²
Price
₺19.000
Price per m²
₺112
The listing is located at Adana-Erdemli Otoyolu, 33340 Mezitli, Turkey
Loading map