TED Mersin Koleji, Okul Caddesi 91/A, Erdemli, Turkey
₺15.000 / month
Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Mahallesi Daire Özellikleri 7 Katlı Binanın 3. Katı Güney Batı Cepheli Deniz ve Anayola Yakın Daire Merkezi Konum Site Özellikleri Yüzme Havuzu Çift Asansör Yangın Merdiveni Jeneratör ** Depozito** : İki kira bedeli alınacaktır. Detaylı bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Sarper Cengiz Lisanslı Gayrimenkul Danışmanı + 22 + 71 Mezitli Ofis: Akdeniz Mahallesi Fatih Caddesi Aral 1 Apartmanı No: 17/B Mezitli MERSİN Erdemli Ofis: Alata Mahallesi Erdem 1 Sokak No: 8A-8B Erdemli MERSİN Tarsus İrtibat Ofisi: Şehit Mustafa Mahallesi 3511 Sokak No: 3/A Tarsus MERSİN
Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Mahallesi Daire Özellikleri 7 Katlı Binanın 3. Katı Güney Batı Cepheli Deniz ve Anayola Yakın Daire Merkezi Konum Site Özellikleri Yüzme Havuzu Çift Asansör Yangın Merdiveni Jeneratör ** Depozito** : İki kira bedeli alınacaktır. Detaylı bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Sarper Cengiz Lisanslı Gayrimenkul Danışmanı + 22 + 71 Mezitli Ofis: Akdeniz Mahallesi Fatih Caddesi Aral 1 Apartmanı No: 17/B Mezitli MERSİN Erdemli Ofis: Alata Mahallesi Erdem 1 Sokak No: 8A-8B Erdemli MERSİN Tarsus İrtibat Ofisi: Şehit Mustafa Mahallesi 3511 Sokak No: 3/A Tarsus MERSİN
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
₺15.000
Price per m²
₺273
The listing is located at TED Mersin Koleji, Okul Caddesi 91/A, Erdemli, Turkey
Loading map