1312/1. Sokak, 06374 Yenimahalle, Turkey
₺40.000 / month
SERHAT MAHALLESİ'NİN GÖZDE SİTESİ ANT PRESTİJ KONUTLARINDA KİRALIK 3+1 DAİRE!Şehrin karmaşasından uzak, huzurlu ve güvenli bir yaşam arayanlar için ideal!DAİRE ÖZELLİKLERİ:Oda Sayısı: Geniş ve kullanışlı 3+1Kat: 6. Kat Banyo: Konforlu Ebeveyn BanyosuBalkon: Tam 3 Adet Balkon (Biri geniş, keyifli oturum imkanı sunar) Balkonumuzun biri Cam BalkonludurSİTE ÖZELLİKLERİ & SOSYAL İMKANLAR:Güvenlik: Ailenizle huzur içinde yaşamanız için 7/24 Canlı ve Kameralı Güvenlik Sistemi.Otopark: Her daireye özel Açık Otopark imkanı.Peyzaj: Görsel şölen sunan modern Süs Havuzları.Çocuklar İçin: Güvenli ve eğlenceli Çocuk Oyun Parkı.Sosyal Alan: Komşularınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz veya dinlenebileceğiniz düzenlenmiş Oturma Alanları.LOKASYON AVANTAJLARI:Serhat Mahallesi'nin merkezi konumunda, ulaşım kolaylığı.Metroya 5 dk. , Podium AVM'ye araç ile 8 dk mesafededir. , Ring Otobüsleri site önünden geçmektedir.Ant Prestij Konutları kalitesi ve sunduğu ayrıcalıklarla hayat standardınızı yükseltin. Geniş, ferah ve güvenli bir dairede yeni bir hayata başlamak için bu fırsatı kaçırmayın!Memur veya Memur Kefil Şartı Aranmaktadır.Tahliye Taahhütnamesi İstenmektedir.Detaylı Bilgi İçinDialog Fanus Gayrimenkul
SERHAT MAHALLESİ'NİN GÖZDE SİTESİ ANT PRESTİJ KONUTLARINDA KİRALIK 3+1 DAİRE!Şehrin karmaşasından uzak, huzurlu ve güvenli bir yaşam arayanlar için ideal!DAİRE ÖZELLİKLERİ:Oda Sayısı: Geniş ve kullanışlı 3+1Kat: 6. Kat Banyo: Konforlu Ebeveyn BanyosuBalkon: Tam 3 Adet Balkon (Biri geniş, keyifli oturum imkanı sunar) Balkonumuzun biri Cam BalkonludurSİTE ÖZELLİKLERİ & SOSYAL İMKANLAR:Güvenlik: Ailenizle huzur içinde yaşamanız için 7/24 Canlı ve Kameralı Güvenlik Sistemi.Otopark: Her daireye özel Açık Otopark imkanı.Peyzaj: Görsel şölen sunan modern Süs Havuzları.Çocuklar İçin: Güvenli ve eğlenceli Çocuk Oyun Parkı.Sosyal Alan: Komşularınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz veya dinlenebileceğiniz düzenlenmiş Oturma Alanları.LOKASYON AVANTAJLARI:Serhat Mahallesi'nin merkezi konumunda, ulaşım kolaylığı.Metroya 5 dk.
, Podium AVM'ye araç ile 8 dk mesafededir. , Ring Otobüsleri site önünden geçmektedir.Ant Prestij Konutları kalitesi ve sunduğu ayrıcalıklarla hayat standardınızı yükseltin. Geniş, ferah ve güvenli bir dairede yeni bir hayata başlamak için bu fırsatı kaçırmayın!Memur veya Memur Kefil Şartı Aranmaktadır.Tahliye Taahhütnamesi İstenmektedir.Detaylı Bilgi İçinDialog Fanus Gayrimenkul
Property type
apartment
Rooms
4
Size
130 m²
Price
₺40.000
Price per m²
₺308
The listing is located at 1312/1. Sokak, 06374 Yenimahalle, Turkey
Loading map