Turkey
₺28.000 / month
Kiralık Daire SİSTEMDEN GÜRSELPAŞA BEGOVİÇDE 2+1 D.GAZLI Ç.B G.O DAİRE FIRSATI ilanının detaylarına ve fiyat bilgisine sayfadan ulaşabilirsiniz.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
95 m²
Price
₺28.000
Price per m²
₺295
The listing is located at Turkey
Loading map