Turkey
₺25.500 / month
Kiralık Daire SİSTEMDEN TÜRKMNBAŞI CİV. SİTE İÇİ K.MUTFAK G.OTURUMLU DAİRE!! ilanının detaylarına ve fiyat bilgisine sayfadan ulaşabilirsiniz.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
95 m²
Price
₺25.500
Price per m²
₺268
The listing is located at Turkey
Loading map