Metin Oktay Caddesi, 34485 Sarıyer, Turkey
₺85.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
116 m²
Price
₺85.000
Price per m²
₺733
The listing is located at Metin Oktay Caddesi, 34485 Sarıyer, Turkey
Loading map