Erdemli, Mersin, Turkey
₺33.000 / month
Geniş ve kullanışlı yaşam alanı sunan bu 3+1 kiralık dairemiz, 1. katta yer almakta olup güney, doğu ve batı cephelidir. Gün boyu doğal ışık alan ferah yapısı ile özellikle aile yaşamına uygun bir seçenek sunmaktadır. Binada aktif doğalgaz sistemi kullanılmaktadır. Dairemiz eşyasız olarak kiraya verilecektir. 1 aylık depozito + senet alınmaktadır. Öncelikli olarak aileye kiralama yapılacaktır. Tek yaşayan kişilerde memur tercih edilmektedir. Aidat avantajı bulunan binada, kapıcı dairesi kirada olduğu sürece aidat alınmamaktadır. Kapıcı dairesinin boşalması durumunda ise bina giderlerine göre aidat belirlenecektir. Detaylı bilgi ve yer gösterimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şeyda Atmaca Mezitli Ofis: Akdeniz Mahallesi Fatih Caddesi Aral 1 Apartmanı No: 17/B Mezitli MERSİN Erdemli Ofis: Alata Mahallesi Erdem 1 Sokak No: 8A Erdemli MERSİN Tarsus İrtibat Ofisi: Şehit Mustafa Mahallesi 3511 Sokak No: 3/A Tarsus MERSİN
Geniş ve kullanışlı yaşam alanı sunan bu 3+1 kiralık dairemiz, 1. katta yer almakta olup güney, doğu ve batı cephelidir. Gün boyu doğal ışık alan ferah yapısı ile özellikle aile yaşamına uygun bir seçenek sunmaktadır. Binada aktif doğalgaz sistemi kullanılmaktadır. Dairemiz eşyasız olarak kiraya verilecektir. 1 aylık depozito + senet alınmaktadır. Öncelikli olarak aileye kiralama yapılacaktır. Tek yaşayan kişilerde memur tercih edilmektedir. Aidat avantajı bulunan binada, kapıcı dairesi kirada olduğu sürece aidat alınmamaktadır.
Kapıcı dairesinin boşalması durumunda ise bina giderlerine göre aidat belirlenecektir. Detaylı bilgi ve yer gösterimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şeyda Atmaca Mezitli Ofis: Akdeniz Mahallesi Fatih Caddesi Aral 1 Apartmanı No: 17/B Mezitli MERSİN Erdemli Ofis: Alata Mahallesi Erdem 1 Sokak No: 8A Erdemli MERSİN Tarsus İrtibat Ofisi: Şehit Mustafa Mahallesi 3511 Sokak No: 3/A Tarsus MERSİN
Property type
apartment
Rooms
3
Size
125 m²
Price
₺33.000
Price per m²
₺264
The listing is located at Erdemli, Mersin, Turkey
Loading map